Kierownik Magazynu

Poznań, Polska Termin rekrutacji: 01-08-2019

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Facebook Twitter Google+
Wynagrodzenie 3000.00 PLN netto miesięcznie
Goście nie mogą aplikować
Numer
Termin rekrutacji
01-08-2019
Województwo
Miasto
Poznań, Polska
Wynagrodzenie
3000.00 zł netto miesięcznie
Data utworzenia
12-01-2017
Typ kontraktu
Umowa o pracę
Typ pracy
Stała
Wymagane języki obce
Wykształcenie
magister
Inne informacje
Praca zdalna Podróże służbowe
Opis stanowiska

Organizowanie, koordynowanie i nadzór pracy w magazynie Nadzór nad zabezpieczeniem surowców i materiałów pomocniczych w magazynie Optymalizację procesów magazynowych Zgodność stanów magazynowych Dbanie o prawidłowy przebieg procesów magazynowych Prowadzenie oraz nadzór nad dokumentacją magazynową Planowanie zamówień i prognozy dotyczącej wielkości zapasów Planowanie zagospodarowania przestrzeni magazynowej Koordynowanie pracy podległego zespołu Dbałość o wysoki poziom bezpieczeństwa pracy w podległym obszarze, przestrzeganie przepisów BHP

Wymagania

Minimum 3-letniego doświadczenia w pracy na stanowisku kierowniczym Doświadczenia w pracy w zakładzie produkcyjnym lub w centrum logistycznym (ultra fresh) Umiejętności pracy w zespole Umiejętności organizacyjnych Samodzielności Dyspozycyjności Aktualnej książeczki sanitarno-epidemiologicznej Znajomości języka angielskiego przynajmniej w stopniu podstawowym

Oferujemy

Interesującą, pełną wyzwań pracę stacjonarną w nowocześnie zarządzanej firmie na umowę o pracę Atrakcyjne wynagrodzenie Duży zakres samodzielności