Kierownik Magazynu Dystrybucyjnego

Szczecin, Polska Termin rekrutacji: 01-08-2019

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Numer
Termin rekrutacji
01-08-2019
Województwo
zachodniopomorskie
Miasto
Szczecin, Polska
Data utworzenia
10-01-2017
Typ kontraktu
Umowa o pracę
Typ pracy
Stała
Wymagane języki obce
Wykształcenie
średnie
Inne informacje
Opis stanowiska

-Zarządzanie gospodarką magazynową w hurtowni kamienia naturalnego, -Zarządzanie magazynem dystrybucyjnym i zapewnienie jego efektywności, -Odpowiedzialność za prawidłowe funkcjonowanie magazynu, -Optymalizacja procesów gospodarki magazynowej, -Efektywne planowanie przestrzeni magazynowej, -Odpowiedzialność za zgodność stanów magazynowych, -Przeprowadzanie okresowych inwentaryzacji, -Rozładunek kontenerów i wysłanie materiału do oddziałów zgodnie z wytycznymi, -Sprzedaż i obsługa klienta w magazynie, -Realizacja planów sprzedaży.

Wymagania

-Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku kierowniczym, w handlu ?mile widziane, -Wiedza z zakresu gospodarki magazynowej, -Uczciwość, zaangażowanie oraz dobra organizacja pracy własnej oraz podległego zespołu, -Praktyczna obsługa komputera w zakresie programów magazynowych oraz MS Office, -Samodzielność, determinacja i konsekwencja w działaniu, -Uprawnienia do obsługi suwnicy lub gotowość do przeszkolenia,

Oferujemy

-Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, -Rodzinną atmosferę i zgrany zespół, -Atrakcyjny i motywacyjny system wynagrodzenia (cześć stała + premia od sprzedaży), -Gruntowne szkolenie wprowadzające, -Niezbędne narzędzia do wykonywanej pracy, -Pracę w energicznym zespole przy bardzo ciekawym produkcie jakim jest kamień naturalny.