O nas

Witaj na stronie nagrajprace.pl. Dzięki za Twój czas i chęć poznania czegoś więcej o portalu.

Jesteśmy małym zespołem, ale z dużym pomysłem. Jak się ten pomysł narodził? Będąc w Hiszpanii i jednocześnie szukając tam pracy, założycielka portalu natrafiła na przeszkody aplikując na oferty pracy.

Okazało się, że w wyniku wysokiego bezrobocia, na każdą ofertę pracy przypadało około 200 aplikacji! Naturalnie szansa, że rekruter przeczyta CV w dużej mierze zależy od szczęścia i różnych metod selekcji napływających CV.

Mając to na uwadze, stwierdziła że warto byłoby mieć narzędzie, dzięki któremu mogłaby wyróżnić się pozytywnie na tle tak wielu innych CV.

Stąd pomysł na nagrajprace.pl, narzędzie dzięki któremu każdy może się nagrać opowiadając o sobie oraz wyjaśniając dlaczego aplikuje na daną ofertę pracy.

Czym nasze rozwiązanie różni się od nagrania, które każdy może stworzyć na komórce? Twoje Video CV raz zapisane i wysłane przez Ciebie drogą mailową, będzie dostępne do obejrzenia przez rekrutera tylko przez siedem dni, po tym czasie link będzie nieaktywny. Bezpieczeństwo Twoich danych jest dla nas najważniejsze i uważamy, że Twoje nagranie nie powinno być zawsze dostępne.

Dowiedz się więcej